Mimar Kartvizit

Mimarlık ofisi bünyesinde kartvizit kullanımı sizin tanıtımınız açısından önemlidir. Etkili bir izlenim vermek için mimar kartvizit tasarımınızı özel olarak yaptırmalısınız.

Mimar Kartviziti Tasarımı

Mimarların ve diğer işletmelerin kartvizitleri firmayı yansıtıcı özelliklere sahip olmalıdır. Bir kartvizit üzerindeki görsel detayları kendi meslek ve sektörünüze göre seçebilirsiniz. Hazırlıklar yapılırken, tasarımın bu gibi detaya sahip olması insanların zihninde güzel bir bağ oluşturur. Mimarlarda bina tasarımı, çevre tasarımı, iç alan tasarımı öne çıkar ve bu bölümlere göre bir tasarım ayarlayabilirsiniz. Tasarımla alakalı olarak firma ile beraber karar alabilirsiniz. Bu detay son derece önemlidir. Çünkü sizin istekleriniz tasarlanırken bir yandan sektöre uygunluk ve küçük alanda en iyi verimi alacağınız biçimde işlemler tamamlanır. Kartvizit küçük bir alanda en etkili sonucu almanızı sağlar. Fakat göz yormadan sıradan olmadan bir tasarım hazırlanır.

Kaç tane Mimar Kartviziti Bastırılır?

Mimarların iş yaptıkları çevre oldukça geniştir. Mimar kartvizit sayısı da bu nedenle çok olabilir. Fakat uzun vadede birçok nedeni sıralayarak sayı belirlenebilir.  Mimarların katıldıkları fuarlar, seminer etkinlikler, yeni müşteri potansiyeli olan alanlar için yeterli düzeyde bastırmalısınız.

Mimarlar Nerede Kartvizit Kullanır?

Her firma kendi tanıtımını yapmak için çeşitli yollara başvurmaktadır. Bu yöntemlerden biri de kartvizitlerdir. Küçük ve etkili bir parça ile karşınızdaki kişilere aslında hem kendinizi hem de yaptığınız iş hakkında bilgi vermiş olursunuz. Vereceğiniz bilgi insanların aklında kalacaktır.  Uzun vadede ihtiyaç halinde bu kartvizit başvuru aracı gibi de düşünülebilir.  

İdeal Kartvizit Üzerindeki Yazılar

Hazırlattığınız mimar kartvizit üzerinde kare kod da dahil olmak üzere isim, unvan bilgileri, sabit telefon, açık adres, cep telefonu, varsa görüntü eklenebilir. Kart üzerindeki desenler tasarlanırken renkleri akılda kalıcı biçimde tasarlamalısınız. Genellikle kartvizit üzerinde yazı içeriğine de yer verilir. Örneğin kısaca firma mottosu olabilir. Mimarlık, hayat kurulan alanların inşasıyla alakalıdır. Mekanlar insanların etkileşime girmesinde etkili bir durumdur. Bu nedenle sosyal ve psikolojik etkileri ile birlikte bir motto kartvizite yazılabilir. Kısa tek cümle ile verilen hizmet etkileyici biçimde anlatılmalıdır. Yazı uzarsa kötü bir görüntü olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*