Cafe Kartvizit

Çeşitleri farklı cafe kartvizit türleri için baştan sona titiz bir çalışma yapılmalıdır.  Doğru firmayı bularak harekete geçebilirsiniz.

Bin Tane Kartvizit Ne Kadar?

Kartvizit fiyatları bin tane alınacaksa bu tasarım ve firma açısından değişiklik gösterebilir. Bazı tasarımlar sade ve uygun fiyatlıyken bazıları daha kapsamlı bir hazırlıktan geçtiği için fiyat açısından artabilir. Ayrıca bunun dışında farklı kampanya dönemlerinde daha özel tasarımları bütçenize uygun biçimde temin edebilirsiniz. Başlangıç için bin tane bastırılması iyi bir sayıdır.

Cafe Kartvizit Yapılışı

Restoran, cafe işletmeleri, yeme içme üzerine hizmet veren firmalardır. Bu alanlardaki marka tasarımı, logo detayları vs. cafe kartvizit üzerinde doğru biçimde yer almalıdır. Bu kartvizitin hazırlanması için, öncelikle karşılıklı görüşme yapılması gerekir. Yani talep eden tarafın istekleri, tasarımı ve basımı yapacak firma ile fikir birlikteliği ile değerlendirilir. Yapılışı bakımından bir sonuca varılan tasarıma ek hangi bilgiler olacağı belirlenmektedir.  Bazı kartvizitlerde özellikle belirtilen bilgiler yer alabilir.

Kartvizitte Adres Zorunlu Mu?

Bir kartvizitin temel amacı, firma, hizmetle alakalı en temel bilgileri vermektir. Yani açık adres, telefon, varsa sabit ve cep telefonu, whatsapp hattı, internet sitesi, kurumsal sosyal medya hesabı gibi birçok bilgi olmalıdır. Açık adres, temel bilgi niteliği taşıdığı için mutlaka olmalıdır. Çünkü somut bir firma, kamuya açık firma özelliği ancak bu şekilde sağlanır. Adres olmayan kartvizit kurumsallık konusunda soru işaretleri bırakabilir. Bunu aslında Google üzerinden de bir örnekle açıklayabiliriz.  Google, arama motorunda öne çıkaracağı firmaların işletme hesabındaki adrese ve haritadaki konumuna bakmaktadır. Kamuya açık olan bilgilerin görünürlüğü ve güvenilirliği artar. Belirleyicilik açısından kritik bir konudur.

Marka Açısından Kartvizitler

Marka değeri en önemli ve geliştirilmesi gereken konulardan biridir.  İnsanlar tarafından bilinirlik, tutarlı bir şekilde kaliteli hizmet verilmesi gibi konular önemlidir. Cafe kartvizit açısından da düşünüldüğünde sektördeki konum ve güvenli tanıtımın yapılması için bu detay atlanmamalıdır. Firmanızı, restoranınızı ziyarete gelen insanlara elden bu kartvizitleri vererek etki bırakırsınız.  Cafelerle alakalı fuarlar, seminerler vs. için de marka tanıtım yollarından biri olacaktır. Çeşitli promosyon ile zenginleştirilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*