Emlak Kartvizit

Taşınmaz malların, dükkanların kiralanıp satıldığı emlak sektöründeki firmalar geniş kapsamda tanıtıma önem verilmektedir. Emlak kartvizit bastırarak etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Emlak Kartviziti Hazırlanışı

 Başvuru yaptığınız kartvizit için planlama ile hareket edilir. Malzeme seçimi, tasarım ayrıntıları, hangi bilgiler kullanılacağı, renk vs. gibi birçok çeşit belirlenir.  Bu hazırlıkta tek taraflı değil talep eden emlak firması sahibi ile beraber bir karar alınmalıdır. Fikir alışverişi ile en etkili çözümleri bulabilirsiniz. Tabi bu işlemlerde bütçe hazırlığı da son derece önemlidir. Genellikle en iyi tasarımı en uygun fiyata almak istersiniz. Bu nedenle kendi bütçenizi ayarlayabilir, seçenekleri talep edebilirsiniz.  Ayrıca ne kadar kullanacağınızı da hesaplamanız gerekir.

Emlak Kartvizitinde Ev Görüntüsü Şart mı?

Tasarım yapılırken hiçbir kartvizit için zorunlu bir şekil yoktur. Ancak sektörünüz ve logonuzla alakalı görüntü olursa etki artırılabilir. Emlak kartvizit üzerinde de gayrimenkul, ev arsa dükkan, lüks tüketime giren konaklama seçenekleri gibi birçok detay olabilir. Hedef kitlenize en uygun hangisi olacaksa küçük bir alana sığdırabilirsiniz. Bu görsele markanızın ismi ve logo da eklenebilir. Fakat çok doğru biçimde yerleştirilmesi önemlidir. Kartvizit üzerindeki alanların doğru kullanımı, belki de firmanızın izlenimi, kurumsallığı açısından en önemli detaylardan biri olacaktır. 

Emlakçılar Kartvizitleri Nerede Kullanıyor?

Basit ve oldukça etkili bir tanıtım yöntemi olan kartvizitler,  doğrudan reklamda başat rol oynar. Emlakçılar kartvizit çıkarırken bunu çok geniş bir kitleye yayacaklarını bilerek kurumsallığı geliştirme amacıyla yapmaktadır. Marka değerini artıran küçük dikdörtgen kartlar, fuar alanlarında, emlak seminerleri ve bayi toplantıları gibi sektör faaliyetlerinde yeni insanlarla tanışırken verilebilir. Kullanım alanı emlakçıların kendi çevreleri, yabancı müşterilere vermek için de idealdir. Örneğin firmanıza gelen bir müşterinizle bu kartı vererek uzun vadeli yeni bir bağ oluşturabilirsiniz. Belli aralıklarla iletişime geçerek ev kiralayabilir, satabilir, dükkan verebilirsiniz.

Emlakçı Kartviziti Kaç Tane Basılır?

Başlangıçta ve ilerleyen dönemlerde sorun olmaması için ilk emlak kartvizit basımını iyi ayarlamanız gerekir. Ne çok az ne de çok fazla olmalıdır. Belirli aralıklarla yeniden basım talep edebilirsiniz. Güncellemelerinizi bu şekilde doğru yansıtmış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*